Hakkımızda

SAP ve Oracle yazılım teknolojileri başta olmak üzere sistem yönetim çözümleri, veri ambarı yapıları, yeni yazılım geliştirme ve dijital platform ve donanımları alanına giren bilgi teknolojisi branşında uzun yıllar hizmet veren Asay Danışmanlık kuruluşu olan istanbuleimza.com, özel kurum ve kuruluşlar ile şahıslara e-imza sağlayıcı hizmeti sunmaktadır. İstanbul merkezli firmamız e-imza ürün başvuruları, e-imza yenilemeleri ve diğer taleplerde kaliteli ve hızlı hizmet altyapısı ile çözüm odaklı ürünler sunmaktadır. Firmamız e-imza başvurularında 15 dakika gibi kısa bir sürede e-imza teslimi yapabilme kapasitesine sahiptir. Hızla artan müşteri portföylerimiz bu alandaki deneyim ve bilgi birikimini en iyi şekilde kullanmamızın bir kanıtı olmaktadır.

İstanbul ve çevresine hizmet sunan istanbuleimza.com son sistem teknolojik alt yapısı, kendi alanında yetkin personeli ile %100 müşteri memnuniyeti misyonu çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Sunulan ürünler arasında olan E-imza ve Kep paketleri ile e-imza yenileme kategorisinde 4 farklı seçenek sunulmaktadır. Tüm bunların yanında e-imza aktivasyonu,  bloke çözme, uzak masaüstü desteği gibi pratik çözümler sunmaktadır.

Vizyonumuz

Kamu ve özel kuruluşlar ile bireysel müşterilerine en kaliteli ve hızlı geri dönüş sağlamak. Bu alanda yaşanan tüm gelişmeleri en doğru ve güvenilir şekilde hizmet verdiği paydaşları ile paylaşmak. E-İmza alanında ortaya çıkan tüm gelişmelere en hızlı şekilde adapte olmak.

Misyonumuz

  • Kendi alanında uzman olan profesyonel çalışanlarımızla birlikte, rakiplerine nazaran en hızlı, güvenilir ve en uygun fiyat avantajları ile hizmet vermek. E-imza kullanımına ilişkin olarak daha fazla kişiyi bu sistem ile tanıştırmak ve e-imza, kep gelişimine katkı sağlamak. Uluslararası alanda tanınırlık için bu alana yatırım yapmak.
  • Sürekli gelişim gösteren bu alandaki yenilikleri yakından takip ederek öncelikle şirket içi eğitimlerle adaptasyonu sağlamak.
  • Çözüm odaklı iş stratejileri geliştirmek ve ar-ge çalışmaları ile yenilikçi hizmet şekilleri ortaya koymak.

İlkelerimiz

  • Üst seviyede güvenilir müşteri memnuniyeti
  • E-İmza kullanımı alanında öncü kurum olmak
  • Elektronik İmza Kanunu hükümlerine tam uyum
  • Bağlı bulunduğu kamu kurum ve kuruluşları ile sürekli bilgi paylaşımı